Związek na odległość – jak powinno wyglądać pierwsze spotkanie?

Utrzymujecie ze sobą kontakt od wielu miesięcy i planujecie pierwsze spotkanie? Jak powinno ono wyglądać? Przekażemy Ci kilka niezwykle cennych wskazówek, dzięki którym zaplanujesz wspaniałą randkę i wywołasz niezapomniane wrażenie.

Zadbaj o atrakcyjny wygląd przed pierwszym spotkaniem z ukochaną osobą

Poznawanie ukochanej osoby przez internet nie jest obecnie rzadkością. Podczas utrzymywania związku na odległość partnerzy zazwyczaj spotykają się podczas wideorozmów, dlatego wydaje się, że doskonale znają już swój wygląd. Co więc mogłoby ich zaskoczyć podczas pierwszego spotkania? Obraz z kamerki internetowej często bywa zniekształcony, dlatego ludzie zupełnie inaczej wyglądają podczas wideo czatu niż w rzeczywistości.

Wybierając się na pierwsze spotkanie po utrzymaniu związku na odległość, zadbaj o to, aby wyglądać atrakcyjnie. Zwróć uwagę na takie szczegóły jak starannie ułożone włosy, wybór dopasowanej sukienki lub koszuli, a także odpowiednia kolorystyka dodatków. W ten sposób wywołasz oczekiwane wrażenie na drugiej osobie.

Wybierz neutralne miejsce na pierwsze spotkanie

Na pierwsze spotkanie po związku na odległość najlepiej wybrać neutralne miejsce. Może to być kawiarnia, restauracja lub park. Dlaczego lepiej zaprosić drugą osobę na pierwszą randkę w rzeczywistości do neutralnego miejsca? W ten sposób zapewnisz sobie i partnerowi poczucie komfortu. Jest to szczególnie istotne, gdy nigdy wcześniej się nie widzieliście. Umówienie się na pierwsze spotkanie w restauracji wydaje się stanowić dobre rozwiązanie zwłaszcza w przypadku związku na odległość z obcokrajowcem. Dzięki temu nie przytłoczysz drugiej osoby nowym miejscem i nadmiarem informacji na swój temat.

Słuchaj uważnie ukochanej osoby podczas pierwszej randki

Związek na odległość opiera się w znacznym stopniu na prowadzeniu rozmów, więc mogłoby się wydawać, że po wielu miesiącach i godzinach spędzonych na konwersji, wiecie już o sobie niemal wszystko. Nic bardziej mylnego! Bezpośrednia rozmowa dwojga ludzi przebiega nieco inaczej niż ta za pośrednictwem internetu czy też telefonu komórkowego. Poza tym często taka forma kontaktu nie daje okazji do dokładnego przyjrzenia się mimice i gestykulacji drugiej osoby.

Podczas pierwszego spotkania słuchaj uważnie i okazuj szczere zainteresowanie. Randka po długim związku na odległość wzbudza też wiele emocji, dlatego zapewne oboje będziecie mieli dużo do opowiedzenia sobie nawzajem. Czerpcie radość z każdej wspólnie spędzonej chwili.

Jak powinno się rozwinąć pierwsze spotkanie po związku na odległość?

To, w jakim kierunku potoczy się spotkanie, zależy już od Was. Dobrym pomysłem jest pokazanie drugiej osobie miejsc, w których lubisz spędzać czas. Jeśli masz ciekawą pasję, możesz pokazać partnerowi, czym się zajmujesz. To pozwoli wywrzeć jeszcze lepsze wrażenie na ukochanej osobie. A jeśli wyrazi ona chęć poznania Twojej rodziny, zabierz ją do swojego domu. Tam również możecie miło spędzić czas.

Pierwsze spotkanie po związku na odległość powinno przebiegać w atmosferze sprzyjającej możliwości jeszcze bliższego poznawania się partnerów. Dlatego dajcie sobie szansę na stopniowy rozwój relacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *