Randka z dziewczyną – pomysły na randkę, jak zaprosić, aby się zgodziła?

Dla wielu mężczyzn zaproszenie kobiety na randkę jest prawdziwym wyzwaniem. Chcą, by spotkanie to było ciekawe i interesujące, a przede wszystkim, by pomysł ten przypadł na tyle do gustu, że wybrana dziewczyna zgodzi się bez namysłu. To ważne, szczególnie w przypadku pierwszych randek, ale i każda następna może być lepsza od poprzedniej. Jakie pomysły na randkę się sprawdzają? W jaki sposób zaprosić dziewczynę, by się zgodziła?

Gdzie na randkę z dziewczyną?

Gdy bardzo zależy nam na spotkaniu z dziewczyną, która nam się podoba, chcemy, by planowana przez nas randka była wyjątkowa. Poniekąd chodzi przecież o to, by zaimponować wybrance, aby ta zgodziła się na kolejne spotkanie. To ważne także w kontekście bliższego poznania, aby wiedzieć, czy wybrana przez nas osoba jest tą, z którą warto dalej się spotykać.

Zazwyczaj proponuje się tutaj dość sztampowe rozwiązania typu restauracja czy kawiarnia, ale pomysły na randkę inne niż kino i spacer (Botaak.pl), także mogą się dobrze sprawdzić. Pierwsze spotkanie najczęściej jest zapoznawcze, pozwala na wybadanie drugiej osoby i poznanie jej preferencji, dlatego gdy dojdzie do kolejnych, można już nieco bardziej poszaleć. Karaoke, wesołe miasteczko, oglądanie nieba nocą, wyjście do muzeum, jazda na rolkach czy tym podobne propozycje mogą się sprawdzić równie dobrze. Istotne jest jedynie to, by wiedzieć, co może spodobać się naszej wybrance.

Jak zaprosić dziewczynę na randkę?

Chcesz pójść z dziewczyną na randkę i już oczami wyobraźni widzisz, jak razem spacerujecie i rozmawiacie? No cóż, najpierw trzeba ją zaprosić. Jak to zrobić? Można byłoby się na ten temat rozpisywać, ale odpowiedź jest banalna – zrobić to wprost. Krążenie wokół tematu i owijanie w bawełnę wcale nie pomoże, a nawet jak dziewczyna się domyśli, prawdopodobnie uzna, że jesteś mocno niepewny i niezdecydowany. Albo będzie udawać, że nie wie, o co chodzi, albo będzie bardziej bezpośrednia i stwierdzi, że ma się jej dać spokój (ewentualnie przejmie inicjatywę).

Tak więc jeżeli chcesz się umówić z dziewczyną na randkę, powiedz jej to, przy okazji nie używaj słów typu „chciałbym”, „pomyślałem”, „zastanawiałem się”. Komunikat powinien być zwięzły i oczywisty, a przede wszystkim jasny dla dziewczyny, którą chce się zaprosić.

Jak przygotować się do randki?

Randki, szczególnie te pierwsze zazwyczaj wiążą się dokładnym rozplanowaniem. Po pierwsze szuka się sposobu na zaproszenie dziewczyny, która wpadła nam w oko, po drugie planuje się to, gdzie się z nią pójdzie. Pomysłów na randkę można znaleźć wiele, jednak i one nie dają nam gwarancji udanego spotkania. Ważne będzie także nasze podejście, a istotną kwestią każdego spotkania jest rozmowa i to, by w swoim towarzystwie czuć się swobodnie.

Najlepiej wrzucić na luz, by nie denerwować się niepotrzebne, choć jak wiadomo, jedni druga strona będzie chciała wypaść jak najlepiej. To samo jeżeli chodzi o wygląd, jaki się zaprezentuje. Pod tym względem jest jedna ważna zasada – ubierajmy się zgodnie z miejscem, do którego się udajemy, a także zadbajmy o własną wygodę i swobodę ruchów. Nie udawajmy kogoś, kim nie jesteśmy zarówno pod względem zachowania, jak i ubioru. Naturalność zawsze jest w cenie i daje szanse na kolejne spotkania, a być może na coś znacznie, znacznie więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *