Jakie znaki daje zakochana dziewczyna? Mowa ciała kobiety

Pląta jej się język, nie odrywa od ciebie wzroku i zasypuje pytaniami… To tylko część oznak, które wskazują na to, że nie jesteś jej obojętny. Sprawdź, jak rozgryźć mowę ciała kobiety? Dowiedz się, czy ona jest w tobie zakochana.

Mowa ciała kobiety

Mimo że wiele kobiet potrafi znakomicie grać na emocjach i udawać swoje uczucia, to jeśli są naprawdę zakochane, zdradzi je kilka prostych zachowań. Jak je rozpoznać? Co warto wiedzieć o mowie ciała kobiety? Przede wszystkim zakochana dziewczyna, często bawi się włosami podczas rozmowy. Może je przeczesywać ręką, podrzucać, zakręcać czy potrząsać. Wszystkie z tych zachowań, mogą świadczyć o jej zainteresowaniu twoją osobą. Jednak szczególną uwagę powinieneś zwrócić uwagę na kontakt wzrokowy. Dla kobiet jest to bardzo ważne, dlatego podczas rozmów same bacznie obserwują swojego partnera. Ponadto zakochana dziewczyna będzie wodzić za tobą spojrzeniem i wykorzysta każdą okazję, aby przechwycić twoje spojrzenie. Ważną rolę odgrywa przy tym też jej mimika – delikatny uśmiech to dowód na to, że coś jest na rzeczy.

„Przypadkowy” kontakt fizyczny

Kobiety z natury są bardzo świadome swojego ciała, dlatego w ich przypadku wszelki kontakt fizyczny raczej nie jest przypadkowy. Na początku kobiety ograniczają bliskość i podchodzą do niej z dystansem. Jednak, gdy zauważysz, że dystans ten się zmniejsza, to znak, że nie jesteś jej obojętny. Zakochana kobieta będzie chciała się do ciebie bardziej zbliżyć, od czasu do czasu dotknie twojego ramienia, przytuli się lub notorycznie będzie zdejmować każdy „paproch” z twojej koszuli.

Zakochana dziewczyna – zachowanie

Jak jeszcze zachowuje się zakochana kobieta? Przede wszystkim, jeśli jej na tobie zależy, będzie chciała się o tobie wszystkiego dowiedzieć. Zapewne na początku sprawdzi twoje konta na serwisach społecznościowych i możesz być pewien, że zrobi to dokładniej niż niejeden detektyw. Dlatego, jeśli zauważysz, że podczas rozmowy ona wie o sytuacjach z twojego życia, o których jej wcześniej nie powiedziałeś, to znaczy, że już dokładnie cię „sprawdziła”, a jeśli czegoś nie wie, to na pewno o to zapyta… Zakochana kobieta chce wiedzieć o tobie jak najwięcej, dlatego zwróć uwagę, czy twoja partnerka zadaje dużo pytań i jakie informacje stara się od ciebie uzyskać.

Zakochaną kobietę zdradza również zakłopotanie. Nawet najbardziej pewna siebie nie jest w stanie ukryć emocji. Jeśli jej na tobie zależy, to szczególnie na pierwszych randkach, będziesz mógł to rozpoznać po jej sposobie komunikacji. Zakochana kobieta bywa zakłopotana i momentami nerwowa, pląta jej się język i mówi od rzeczy.

Ostatni element, który podpowie ci, czy ona naprawdę cię kocha, to tzw. „test partnera”, który przeprowadzą jej przyjaciółki… Każda kobieta ceni sobie opinię innych, a w szczególności jeśli są to jej najbliższe koleżanki. Dlatego jeśli naprawdę jej na tobie zależy, to najpewniej pozna cię z przyjaciółkami już po kilku randkach. Oczywiście nie zawsze zrobi to wprost. Często zakochane kobiety aranżują wspólne spotkanie u siebie w domu, pod przykrywką „małej domówki dla najbliższych znajomych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *