Jak poznać, że on mnie kocha?

Mężczyźni zazwyczaj mają duży problem z wyrażaniem swoich uczuć. Jednak to, że po pewnym czasie znajomości dalej nie usłyszałaś „kocham Cię”, wcale nie oznacza, że on tego nie czuje. Sprawdź, jakie oznaki wskazują na to, że on rzeczywiście cię kocha. Zobacz, jak mężczyźni wyrażają miłość bez używania słów.

O czym rozmawiacie?

Uczucia i intencje mężczyzny można łatwo odszyfrować po waszej wspólnej rozmowie. Jak to zrobić? Przede wszystkim zastanów się, czy podczas waszych pogaduszek zdarzyło mu się mówić o waszej przyszłości? Czy robił plany na wspólne wakacje, święta, a może rozmawialiście o wspólnym mieszkaniu lub o tym, ile dzieci chcielibyście kiedyś mieć? Dokładnie zastanów się nad wypowiedziami twojego partnera i sprawdź, czy pojawiasz się w jego wizjach przyszłości. Jeśli facet jest w tobie naprawdę zakochany, to będzie wybiegał myślami w przyszłość i planował wspólnie spędzony czas.

Zastanów się także czy twój wybranek chętnie pomaga ci w rozwiązywaniu nawet najbardziej błahych problemów, czy się o ciebie troszczy i jak często używa w swoich wypowiedziach słowa „kocham”. Czy mówi, że kocha jak coś robisz, np. „kocham jak gotujesz”, „kocham jak się uśmiechasz”, itp. Częstotliwość używania tego słowa często przekłada się na prawdziwe uczucia mężczyzny.

Mowa ciała mężczyzny

Jeśli mężczyzna nie wyznaje uczuć werbalnie, najprawdopodobniej będzie je okazywał za pomocą mowy ciała. W końcu nie od dziś wiadomo, że język ciała to najlepsze odzwierciedlenie naszego stanu emocjonalnego i tyczy się to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. Zatem jak poznać, że on cię kocha? Zwróć uwagę, czy często utrzymuje z tobą dłuższy kontakt wzrokowy. Zakochani ludzie patrzą sobie w oczy przez około 70% czasu spędzonego razem. Bardzo ważne jest również wspólne poczucie humoru. Zakochani najczęściej śmieją się z tych samych rzeczy lub przynajmniej mają swoje wspólne, małe żarty, które tylko oni rozumieją. Ważne jest również to, jak często dotyka cię twój partner, a także, w jaki sposób to robi. Częste przytulanie czy czułe, delikatne pocałunki zazwyczaj będą oznaką miłości.

Prezenty i niespodzianki

Jeśli on naprawdę cię kocha, będzie chciał cię stale uszczęśliwiać. Co wcale nie oznacza, że jeśli ktoś daje ci dużo prezentów, to od razu cię kocha. Zakochany mężczyzna co jakiś czas będzie ci robił niespodzianki, zabierze cię w jakieś romantyczne miejsce, o którym wcześniej nie miałaś pojęcia, kupi ci drobny upominek bez okazji lub kwiaty. Ważne są także te prezenty wykonane własnoręcznie. Jeśli poświęcił swój czas, by stworzyć coś dla ciebie (nawet jeśli jest to tylko kolacja), to możesz mieć pewność, że wiele dla niego znaczysz.

To tylko kilka podstawowych wskazówek, które pomogą ci rozpoznać czy on na pewno cię kocha. Oprócz tego zwróć uwagę na to, czy twój partner przedstawił cię znajomym i rodzinie, jeśli tak, to znaczy, że jesteś dla niego ważna i planuje z tobą dłuższą przyszłość. Jeśli on naprawdę cię kocha, będzie przy tobie, zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *