Korzyści, które może dać seks z młodszym!

Relacja kobiety z młodszym mężczyzną czasem jest negatywnie odbierana przez społeczeństwo, przez co dojrzałe kobiety mogą mieć wyrzuty sumienia. A niepotrzebnie! Seks z młodszym facetem może nieść za sobą wiele pozytywów. W tym artykule dowiesz się, jakie ma znaczenie w związku oraz jakie korzyści mogą przynieść regularne stosunki z młodszym facetem.

Znaczenie seksu w związku

Seks jest istotnym elementem związku, ponieważ wpływa nie tylko na sferę fizyczną, ale i psychiczną partnerów. Jedną z ważniejszych ról relacji intymnej jest rozładowanie napięcia seksualnego. Może to wydawać się dość prozaiczne, ale współżycie jednocześnie zbliża partnerów, jak i zaspokaja nasze potrzeby biologiczne, także w przypadku, gdy różnica wieku w związku jest spora.

Seksuolodzy potwierdzają teorię dotyczącą wpływu seksu na wzmacnianie relacji, przypominając, że w czasie współżycia przysadka mózgowa wydziela oksytocyny, czyli tzw. hormony przywiązania. Ich wysoki poziom może sprawić, że więź między partnerami będzie mocniejsza.

Jakie korzyści może dać seks z młodszym?

Seks z młodszym mężczyzną może dać kobiecie wiele korzyści. Jedną z nich jest równie wysoki poziom libido, które jest przyczyną wzmożonego apetytu na seks. Duża potrzeba współżycia kobiet po 25 roku życia pokrywa się z chęcią na intymne igraszki u mężczyzn przed tym wiekiem. Dzięki różnicy wieku związek może stać się bardziej udany pod tym względem niż w przypadku równolatków.

Dużym atutem jest także brak utartych przyzwyczajeń podczas stosunku, które w przypadku starszych mężczyzn często stanowią schemat, który trudno wykorzenić. Młodsi faceci często bardziej starają się szukać nowych rozwiązań i zwracają uwagę na to, czy ich partnerka jest zadowolona.

Podczas stosunku z młodszym mężczyzną często okazuje się również, że partner jest bardziej chętny do eksperymentów w łóżku niż starsi faceci. To pozwala na łatwiejsze zaspokojenie obu stron, np. poprzez wymyślną grę wstępną.

Spontaniczność podczas seksu z młodszym mężczyzną to kolejny plus takiej relacji. Niektóre kobiety uważają, że jest ona o wiele ważniejsza niż doświadczenie w tej kwestii. Młodszy facet, poznając dopiero ciało płci przeciwnej, jest podczas seksu bardziej kreatywny i potrafi zaskoczyć partnerkę.

Podczas seksu z młodszym facetem czuj się atrakcyjnie!

Pewnie znajdą się osoby, które przez swój wiek i dojrzalszą urodę, będą miały wrażenie, że są mniej atrakcyjne. Jednak często jest wręcz odwrotnie, a dla młodszych facetów ciało i zachowanie nieco starszej od nich kobiety mogą być niezwykle intrygujące i kuszące.

Pamiętaj, że kompleksy i lęk przed pokazaniem swojego ciała przez jego drobne mankamenty, takie jak zaokrąglone uda, rozstępy lub kilka dodatkowych zmarszczek, nie ma najmniejszego sensu. Młodsze osoby również nie są idealne i może się okazać, że dojrzalsze kobiety są atrakcyjniejsze dla partnera niż osoby w jego wieku. Z jakiegoś powodu wybrał starszą od siebie kobietę, więc nie zastanawiaj się na każdym kroku, czy jesteś wystarczająco dla niego atrakcyjna.

2 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Apolonia 08/30/2022

  Takiemu młodemu to bardziej zależy, szczególnie jak wie, że starsza kobieta miała wielu partnerów 😉

  • Odpowiedz
   Czapla 11/07/2022

   To prawda. Byłam raz z 7 lat od siebie młodszym, patrzył na mnie jak na boginie….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *